Máte dotaz? +420 565 532 040

virtuální prohlídkaVirtuální prohlídka

podstranky

Profil společnosti

smip budova Společnost SMIP patří mezi přední výrobce a dodavatele schodů, schodišť a zábradlí v ČR. V našem portfóliu produktů naleznete kromě široké typové palety schodů a zábradlí, také produkty dle individuálního návrhu samotných zákazníků. Naše výrobky se prezentují nejvyšší kvalitou a ekonomickou cenou. V tomto odvětví Vám tedy nabízíme individuální přístup a odborné poradenství.

Vznik podniku se datuje od roku 1991. Od téhož roku se pod značkou SMIP vyvíjí schody a zábradlí moderní stavební konstrukce nejvyšší kvality. Na základě vlastního vývoje uplatnila firma SMIP - Pavel Šmidrkal ochranu originálních konstrukčních řešení formou sedmi užitných vzorů. Kromě českého trhu, SMIP úspěšně exportuje na trhy Slovenska, Německa, Rakouska a Švýcarska.

Naším cílem je neustálé zlepšování nabízených služeb a postupné rozšiřování palety nabízených výrobků. Každoročně jsou tedy vynaloženy velké finanční prostředky do nákupu nových technologií, díky kterým můžeme nabízet stále se zvyšující kvalitu produktů a lužeb.

Kvalita, rychlost, spolehlivost a profesionalita jsou základem pro spokojenost našich zákazníků.

SMIP S.R.O.
Okružní 1298,
396 01 Humpolec

Telefon: +420 565 532 040
Fax: +420 565 532 044
E-mail: info@smip.cz 

Materiály:

smipDřevo 
Nerez 
Ocel 
Sklo 
Tvrzený kámen

Copyright © 1991 - 2018 SMIP s.r.o. Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek